:צרו קשר
  • Black Facebook Icon

דקלה ליברך

diklalibrach@gmail.com

050-4545365

© 2018 by Dikla Librach. Proudly created with Wix.com

שינויים בהרגלי הצריכה

לקחת אחריות

על ההתנהלות הכלכלית

בעסק הכי חשוב - המשפחה שלנו

 

נעים להכיר

דקלה ליברך - בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול, תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב ותעודת יועצת לכלכלת המשפחה מהאוניברסיטה הפתוחה.

לאחר 15 שנים בהן ניהלתי פרוייקטים ושיווק בתחום הדיגיטל וההשכלה הגבוהה, החלטתי לנתב את האהבה שלי למספרים, למפגשים בין-אישיים וליצירתיות - ולהוביל משפחות ויחידים בדרך לרווחה כלכלית.

מנהלת קהילת "שינויים בהרגלי הצריכה" וחברת איגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה. 

בתהליך שנעבור יחד אחזיר לכם את השליטה בכסף, נתעדף הוצאות ונלמד איך לנווט בדרך להשגת היעדים שלכם, בדרך לעצמאות כלכלית. 

דברים תמיד נראים בלתי אפשריים"

עד שהם נעשים"/ נלסון מנדלה 

?אז איך מתקדמים מכאן

אני כאן בשבילכם

  בכל התהליך ובין הפגישות אני זמינה אליכם ועבורכם 

 

 

?שנתחיל

פגישות חודשיות

אשקף לכם מספרית את המצב הנוכחי ואציג בפניכם את תוכנית הפעולה. יחד נגדיר יעדים, נתעדף הוצאות 

ונצא לדרך. ניפגש אחת לחודש  למשך חודשיים - לבחון התקדמות וקשיים.

מיפוי מצב קיים

אנתח את הנתונים ואבחן כיצד תוכלו לשפר את התנהלותכם בשגרה בדרך להשגת היעדים

פגישת היכרות 

במסגרת הפגישה אכיר אתכם, אאסוף נתונים על המצב הקיים: הכנסות, חסכונות, הוצאות וביזבוזים, ואשמע מכם על שאיפות ומטרות

לקוחות מספרים

"עזרת לנו להבין איפה אנחנו טועים בהתנהלות השוטפת, למדנו לפעול בצורה מחושבת יותר, שקולה יותר והתוצאות לא איחרו לבוא: צקים הפסיקו לחזור, ההתייצבות בחשבון שיכנעה את הבנק להיטיב עימנו בתנאי ההלוואה, עברנו לפלוס (!), איזנו בין שעות העבודה האינטנסיביות לזמן משפחתי ופתחנו חיסכון. דקלה, אם חשבנו שאי אפשר אחרת - את הוכחת לנו שהכל אפשרי. תודה על תהליך ממוקד ולא מתפשר."

זוג + 3 מתבגרים, קרית אונו

"ממצב של מינוס גדול הנובע מחוסר שליטה במצב החשבון והוצאות שעולות על ההכנסות, דקלה הובילה אותי חודש אחרי חודש לשלוט בהוצאות, לחפש ולמצוא דרכים לצמצום ההוצאות ולהתנהלות נכונה יותר, והיום (4 חודשים אחרי תחילת הליווי) העו״ש שלי נמצא במצב טוב בהרבה, ומה שיפה זה שלא הפסקתי ״לחיות״. להפך, אני ובנותי הפנמנו שאפשר ליהנות גם כשהתקציב מוגדר מראש ונמוך יותר."

גרושה + 3 מתבגרות, רמת גן

"לפני מספר חודשים הכרנו את דקלה והחיים שלנו השתנו.

דקלה הובילה אותנו במבוך החיים הכלכלי, עשתה לנו סדר בעובר ושב, לימדה אותנו 'קונצים' וטריקים מגניבים איך לחסוך (בלי להרגיש בכך אפילו), ובלי לרדת ברמת החיים (אפילו להיפך)! 
דמיינו עולם שבו אתם קונים להנאתכם ללא רגשות אשם (כי זה מתוכנן ומותר), או עולם שבו אתם נוסעים לחו"ל לחופשה ארוכה (עם כל התוספות) בלי לגעת בחסכון ששמרתם לכך (כי אתם מסתדרים מעולה מהעובר ושב). דמיינו עולם שבו אתם נכנסים לחשבון הבנק שלכם והלב לא דופק במהירות כי אתם יודעים שהכל בשליטה. 
זה מה שדקלה הקוסמת עשתה לנו ולאורח החיים הכלכלי שלנו.

ועוד מילה חשובה בהקשר זה : זה לא פשוט לחשוף את ההתנהלות הכלכלית שלך. זה קצת כמו ללכת עירום על הבמה בהיכל נוקיה. אבל דקלה לא שופטת, לא מבקרת וזורמת עם השגעונות שלך בכיף.

כן כן...גם אם אתה קונה קוצץ שום עם פנס חשמלי באי.ביי🤦🏼‍♀."

זוג +3 (2 מנישואים קודמים), פתח תקווה

"דקלה, תודה רבה על המפגש בינינו! היה מאוד מעשיר (גילינו דברים חדשים), פוקח עיניים (קיבלנו תמונת מצב מלאה) ובעיקר מניע לפעולה - מאז כבר התחלנו להניע תהליכים שמרחנו במשך חודשים, וזה מתקדם מצויין. תודה!"

זוג + 2 , רמת השרון

"הגעתי לתובנה מאוד חשובה לפני כמה שבועות. אני בת 20 שעומדת עוד פחות משנה להשתחרר מהצבא ולהתחיל את החיים הבוגרים שלה ואין לי מושג איך מתנהלים עם כסף נכון. ניסיתי לחקור בעצמי אבל ללא הצלחה.
אחרי שכמעט התייאשתי הגעתי לדקלה. מההתחלה היא הייתה אדיבה והבינה את התסכול והבילבול שלי, היא הפנתה אותי למקורות מידע שיוכלו לעזור לי בהמשך הדרך והסבירה לי על מושגים שונים ועל הדרך הכי טובה לפעול בסיטואציות שונות. השיחה איתה העשירה אותי מעבר למה שחשבתי שפגישה אחת יכולה. דקלה, אני מודה לך שנתנת לי את הכלים והמוטיבציה להמשיך במסע שלי לעבר הצלחה פיננסית."

רווקה, פתח תקווה

התקשרנו לדקלה די מיואשים, כל חודש גמרנו עם הוצאות בגובה 6,000 ש"ח יותר מהכנסות, לא האמנו שיש לנו בכלל סיכוי....ראינו רק שחור. שנים של ניסיון לנהל הוצאות, מפגש עם ארגון פעמונים, גדילה במשפחה חסכונית וכלום לא הצליח - הבנו שחייבים עזרה. דקלה היא כמו קוסמת, היא הצליחה להראות לנו דברים שבכלל לא ראינו, לחשוב אחרת בנוגע לכסף, ומכאן להתנהל אחרת. היא דחפה אותנו מאחור ולא הרפתה עד שביצענו את כל מה שדרוש היה כדי לנהל את החיים הכלכליים שלנו נכון - וניהול בית זה עסק כלכלי לכל דבר. היא הצליחה לשנות את ההרגלים שהיו טבועים בנו והובילה אותנו בביטחה לחוף מבטחים - לנו ולילדים שלנו. היום אנחנו מתנהלים עם תוכנית שנתית חדשה ורק לפני 7 חודשים תהינו איך נעמוד בקיצוצים ונשרוד את העתיד. היום אנחנו יודעים טוב מאוד על מה אנחנו רוצים להוציא כסף, האם אנחנו יכולים, אנחנו מתכננים מראש הוצאות ובוחרים בהתאם לסדרי העדיפויות שלנו.

היום אנחנו מרגישים שיש לנו יותר ולא פחות ואנחנו לא נסחפים בזרם שוצף אלה מכוונים את הסירה שלנו בזרמים שנכונים לנו. זה דורש מחוייבות, אחריות, ולסמוך על דקלה במאה אחוזים. אבל אם אתם שם....היא תביא אותכם לחוף מבטחים. זה הקסם. ואין תודה שיכולה להביע במילים את השינוי שהיא עשתה.

זוג + 2, קרית מלאכי

 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now